Reference

"Jsem spokojen s rozsahem prací, které pan Lev nabízí. Ušetří mi to obrovské množství času, protože za mě vše zařídí - jedná s elektrikáři, oknaři, vodáky a já se nemusím o nic starat. Takové služby, ale stále s osobním přístupem aby člověk pohledal. Děkuji vám"

"Po zkušenosti s řemeslníky jsem nedůvěřivý. Pana Lva ale musím maximálně pochválit. 100% spoleh a preciznost, maximální dodržení slova. Toho si cením!"

"S Vaší prací jsme byli spokojeni - slušné a vstřícné jednání, práce provedená pečlivě v dohodnutém termínu, cena odpovídala předem domluvenému rozpočtu."

"Byl jsem překvapen pečlivostí a důsledností práce. Pan Lev po sobě vždy uklidil a také jsme se bez problémů domluvili na dalších vícepracích. Jsem absolutně spokojen a doporučuji jej dál. Pokud bych potřeboval další práce doma, obrátím se na něj."

“Rychlá, ochotná komunikace. Precizní práce, férové jednání, vyhovění všem extra požadavkům. Za sebe jsem moc spokojená a doporučuji už kvůli milému jednání.”

"S Vaší prací jsme byli spokojeni - slušné a vstřícné jednání, práce provedená pečlivě v dohodnutém termínu, cena odpovídala předem domluvenému rozpočtu."

Podbořany - nová fasáda, bez nátěru
"S výsledkem práce jsme velice spokojeni.
Pan Jakub Lev kladl důraz na kvalitu práce.
Dopředu informoval o možných problémech a navrhl řešení.
Připravil rozpočet, který dodržel.
Výborná domluva, kamarádské jednání, skvěle odvedena práce.
Firmu Jakub Lev- zednické práce určitě doporučuji."
Jeřábková

...


Starý Kolín - rekonstrukce koupelna, záchod
"Chtěla bych poděkovat panu Jakubovi, za krásnou rekonstrukci koupelny a WC. Cením si jeho odborných rad a doporučení, ochoty, rychlosti a samozřejmě precizně odvedené práce. On to totiž ani jinak neumí :-) Je na sebe přísný a po sobě nezanechá práci, se kterou by nebyl on sám stoprocentně spokojen. Dále bych chtěla vyzvednout jeho samostatnost. Vybrala jsem si zboží v koupelnovém studiu a o víc jsem se nemusela starat. Pan Lev si pro vše vždy zajel a vyzvedl což mi velmi ušetřilo čas. A i po dokončení zákazky měl starost zda je vše v pořádku. Mohu jen doporučit!" 


...