Reference

"Páni zedníci pracují čistě, v tempu a pak Lev je vždy na telefonu, abych s ním dořešil co potřebuji. Cením si ochoty a kvality odvedené práce."

"Předal jsem klíče a čekal, co se bude dít. S výsledek jsem nadmíru spokojený. Dostalo se mi rad a doporučení, která jsem nevěděl a výsledek je tak ještě lepší, než jsem si objednal. Děkuji za seriózní a odbornou práci."

"Ráda bych se podělila o svou referenci na práci pana Lva. Jsem neuvěřitelně spokojená s nabídkou služeb a hlavně osobním přístupem. Panu Lvovi jsem předala klíčky a odjela na 14 dní pryč, a když jsem se vrátila, bylo vše kompletně hotovo, jen jsme si přes telefon a messenger upřesnili detaily. Nemusela jsem ani vystěhovávat věci. Děkuji Vám za vynikající spolupráci."


"Jsem spokojen s rozsahem prací, které pan Lev nabízí. Ušetří mi to obrovské množství času, protože za mě vše zařídí - jedná s elektrikáři, oknaři, vodáky a já se nemusím o nic starat. Takové služby, ale stále s osobním přístupem aby člověk pohledal. Děkuji vám"


"Po zkušenosti s řemeslníky jsem nedůvěřivý. Pana Lva ale musím maximálně pochválit. 100% spoleh a preciznost, maximální dodržení slova. Toho si cením!"


"S Vaší prací jsme byli spokojeni - slušné a vstřícné jednání, práce provedená pečlivě v dohodnutém termínu, cena odpovídala předem domluvenému rozpočtu."


"Byl jsem překvapen pečlivostí a důsledností práce. Pan Lev po sobě vždy uklidil a také jsme se bez problémů domluvili na dalších vícepracích. Jsem absolutně spokojen a doporučuji jej dál. Pokud bych potřeboval další práce doma, obrátím se na něj."


“Rychlá, ochotná komunikace. Precizní práce, férové jednání, vyhovění všem extra požadavkům. Za sebe jsem moc spokojená a doporučuji už kvůli milému jednání.”


"S Vaší prací jsme byli spokojeni - slušné a vstřícné jednání, práce provedená pečlivě v dohodnutém termínu, cena odpovídala předem domluvenému rozpočtu."


Podbořany - nová fasáda, bez nátěru
"S výsledkem práce jsme velice spokojeni. Pan Jakub Lev kladl důraz na kvalitu práce. Dopředu informoval o možných problémech a navrhl řešení. Připravil rozpočet, který dodržel. Výborná domluva, kamarádské jednání, skvěle odvedena práce. Firmu Jakub Lev - zednické práce určitě doporučuji."


Starý Kolín - rekonstrukce koupelna, záchod
"Chtěla bych poděkovat panu Jakubovi, za krásnou rekonstrukci koupelny a WC. Cením si jeho odborných rad a doporučení, ochoty, rychlosti a samozřejmě precizně odvedené práce. On to totiž ani jinak neumí :-) Je na sebe přísný a po sobě nezanechá práci, se kterou by nebyl on sám stoprocentně spokojen. Dále bych chtěla vyzvednout jeho samostatnost. Vybrala jsem si zboží v koupelnovém studiu a o víc jsem se nemusela starat. Pan Lev si pro vše vždy zajel a vyzvedl což mi velmi ušetřilo čas. A i po dokončení zákazky měl starost zda je vše v pořádku. Mohu jen doporučit!"